Wszystkie kolekcje
Opis modułów
Kalendarz
Kalendarz - informacje ogólne
Kalendarz - informacje ogólne
Marcin Konopka avatar
Napisane przez Marcin Konopka
Zaktualizowano ponad tydzień temu

Wykonane Wydarzenia znikają z Kalendarza. Możesz je zobaczyć, używając filtra Pokaż Wykonane.


Widok tabelaryczny

W widoku Kalendarza Wydarzenia wyświetlają się w skali Miesięcy, Tygodni lub Dni. Do przemieszczania się pomiędzy kolejnymi okresami służą przyciski powyżej Kalendarza.
By sprawdzić szczegóły lub edytować Wydarzenie, kliknij na pole odpowiadające mu w Kalendarzu. Jeśli taki widok nie odpowiada Twoim potrzebom, użyj przycisku Widok listy, który jest widoczny po prawej stronie powyżej Kalendarza.

Widok listy

Wydarzenia mogą być wyświetlane w formie listy. Można zmienić to korzystając z przycisku Widok kalendarza. Po kliknięciu na nazwę wydarzenia można sprawdzić jego szczegóły i edytować je. W przypadku, jeśli chcesz eksportować informacje o Wydarzeniach, kliknij na przycisk Excel lub CSV, w zależności od swoich preferencji.


Dodawanie wydarzenia

Za pomocą przycisku + lub Dodaj w prawym górnym rogu ekranu, otworzysz formularz Dodawanie wydarzenia. Dzięki niemu utworzysz nowe Wydarzenie, które po zatwierdzeniu będzie widoczne w Kalendarzu.


Timeline

To specyficzny widok kalendarza dla Osoby lub Firmy. Pokazuje powiązane z Kontaktem lub Umową Wydarzenia z przeszłości oraz  te zaplanowane.
Takie odzwierciedlenie Wydarzeń znajduje się w Kartach Kontaktów, Szans Sprzedaży i Sprzedaży, natomiast w Panelu Głównym za jego pomocą przedstawia się Wydarzenia dla wszystkich Kontaktów, Szans Sprzedaży i Sprzedaży.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?