Wszystkie kolekcje
Integracje
Microsoft 365
W jaki sposób wykonać integrację poczty Microsoft Outlook z Berg System?
W jaki sposób wykonać integrację poczty Microsoft Outlook z Berg System?
A
Napisane przez Alina Sobiło
Zaktualizowano ponad tydzień temu

W Berg System umożliwiamy integrację z wybranym dostarczycielem poczty, którą można sprawnie włączyć do obsługi klientów. W opisywanym przypadku będzie to Microsoft 365. Sam proces integracji nie jest skomplikowany, wystarczy przejść kroki przedstawione w naszej instrukcji.

Na początek należy zalogować się na swój profil w Berg System, oraz przejść do zakładki Edytuj profil > Ustawienia profilu.

Następnie odszukać pole o nazwie Integracja poczty, które rozwija się po naciśnięciu przycisku Edytuj i kliknąć Integracja z Microsoft 365.

Zostaniesz przekierowany do strony Microsoft, która zapyta o zezwolenie dostępu dla aplikacji Berg System - Mail do niezbędnych funkcji. Aby przejść dalej, należy wybrać i kliknąć przycisk Akceptuj.

Po chwili strona się przeładuje i wrócisz na profil w Berg System. Poprawna integracja zostanie potwierdzona komunikatem: Integracja z Microsoft 356 udała się!

Od razu po zakończeniu integracji możesz kliknąć przejdź do poczty, lub w menu bocznym wybrać zakładkę Poczta, aby zapoznać się z nowo zdobytą funkcjonalnością.

Otrzymasz również ma skrzynkę pocztową Outlook wiadomość z potwierdzeniem przyznania dostępu aplikacji Berg System - Mail.

Czy to odpowiedziało na twoje pytanie?